Dar vienas žingsnis neutralaus poveikio klimatui link

Read more

Įrengtos trys elektrinių automobilių įkrovimo stotelės

Read more

Po to, kai buvo SAQ 3.0 buvo pakeista į SAQ 4.0, įmonė HISTEEL užpildė ir naująją anketą, kai kuriems klausimams turėjo įkelti ir papildomus įrodančius dokumentus.

Read more

Viešnagės Kaune metu mūsų įmonę aplankė ponai Audronė Gurinskienė (užsienio prekybos rūmų vadovė) ir dr.Pėteris Bušmanas (Vokietijos ambasadoriaus pavaduotojas Vilniuje).

Read more

Įmonė HISTEEL 2020.01.01. pasirašė sutartį su elektros energijos tiekėju, kurio pagrindinė užduotis – tiekti žaliąją energiją. Be to, 2021 metais HISTEEL įmonės planuose yra numatytas saulės šviesos energijos elektrinės įrengimas. Įgyvendinus šiuos užmojus ne tik naudosime žalią energiją, bet ir patys būsime jos gamintojai, taip kurdami pažangą siekiant apsaugoti aplinką ir sumažinti klimato kaitą.

Read more

Nepaisant visus metus užsitęsusios koronaviruso pandemijos, įmonė HISTEEL teigiamai užbaigė finansinius 2020 metus. Nors metinė apyvarta smuko 3.04 %, tiek užsakymų kiekis, tiek ir darbas su naujais klientais tęsėsi pozityviai lyginant su bendra tendencija.

Read more
Jetzt bewerben!
Wir suchen dich!

Attraktive Anreize für deine Karriere bei HEINRICHS: vielfältiges Aufgabengebiet, individuell ausgerichteter Arbeitsplatz, ausgewogenes Gesundheitsmanagement, betriebliches Vorschlagswesen und vieles mehr!

Jetzt bewerben