Karjera įmonėje HISTEEL

Esame produktyvi, vidutinio dydžio Lietuvos ir Vokietijos įmonė Kaune, turinti 120 darbuotojų ir gaminanti įvairius štampavimo ir formavimo bei aliuminio liejimo gaminius. HISTEEL priklauso Vokietijos įmonių grupei „HEINRICHS-Gruppe“, kurį įsikūrusi Zauerlando regione.

Mūsų klientai daugiausiai yra automobilių pramonės gamintojai.Taip pat aptarnaujame klientus iš statybos, elektros ir baldų pramonės bei pastolių, metalinių konstrukcijų ir mašinų gamybos įmones. Be to, esame specialiųjų jungčių krovininėms transporto priemonėms gamintojas.

Turime ATF 16949:2016, DIN EN ISO 9001:2015 bei DIN EN ISO 14001:2015 sertifikatus. Taip pat taikomi klientų standartai.


ĮRENGIMŲ MECHANIKO MOKINIO VIETA, DARBO SRITIS - TECHNINĖ PRIEŽIŪRA IR REMONTAS (VYRAS / MOTERIS / KITA)

JŪSŲ PROFILIS

 • Esate linkęs į meistravimą?
 • Domitės konstravimu ir tuo, kaip veikia dideli gamybos įrengimai iš vidaus?
 • Esate entuziastingas, pasirengęs mokytis ir tikras komandinio žaidimo narys?
 • Nebijote aukščio?
 • Mėgstate pokyčius ir esate vienas tų, kurie nenorėtų visada dirbti toje pačioje darbo vietoje?
 • Patinka matematika ir fizika?
 • Mokotės technikos profesinėje mokykloje arba technikos universitete?

JŪSŲ UŽDUOTYS

Būdamas įrengimų mechaniku, būsite atsakingas už mūsų gamybos įrengimų bei štampavimo automatų, suvirinimo ir montavimo įrangos bei pastatų techninę priežiūrą ir remontą. Būdamas mokiniu HISTEEL įmonėje išmoksite atskirti, analizuoti, ištaisyti klaidas ir šalinti gedimus mūsų įrengimuose. Sugedus dalims ar joms išsiderinus, būsite atsakingas už jų remontą ir rekonstrukciją/perrinkimą, iš naujo paleisite įrangą į eksploataciją ir patikrinsite, ar veikia.

Susipažinsite su visomis metalo apdirbimo technologijomis, tokiomis kaip šlifavimas, frezavimas ar dildymas, ir būsite plataus profilio specialistas mūsų gamybos įrengimų techninės priežiūros bei remonto srityje.

MES JUMS SIŪLOME

 • Darbą pagrinde gamybos įrengimų priežiūros srityje
 • Pažintį su skirtingomis techninėmis profesijomis, kad galėtum „matyti plačiau“
 • Tiesioginę integraciją į kasdienius įmonės darbo procesus
 • Vokiečių kalbos, o vėliau galbūt ir anglų kalbos mokymus, kad galėtumėte dalyvauti kvalifikaciniuose mokymuose net ir pagrindinėje mūsų koncerno įmonėje
 • Po sėkmingai baigtų kalbos kursų - kelių savaičių mokymus mūsų pagrindinėje koncerno įmonėje Vokietijoje.
 • Projektinius darbus mūsų įmonėje, už kuriuos būsite atsakingi, bei darbą prie projektų įmonės grupėje
 • Atlyginimą pagal rezultatus

KontaktasDarbas HISTEEL Tuo mes išsiskiriame

Esame savininkų valdomas šeimos verslas, todėl darbuotojų interesams skiriame ypatingą dėmesį. Siekdami įtraukti darbuotojų poreikius bei pageidavimus į kasdienį darbą, ieškome su jais bendro dialogo.

HISTEEL labai svarbus bičiuliškas ir asmeniškas bendradarbiavimas. Itin atsižvelgiame į savo darbuotojų šeiminę situaciją kad kartu su jais įveiktume tokius sunkumus, kaip susirgę vaikai ar tėvų su specialiais poreikiais slauga.


Tai Jums siūlo HISTEEL

Norėtumėte dirbti HISTEEL? Džiaugiamės Jumis – ir siūlome patrauklius iššūkius bei įvairias užduotis, individualiai įrengtą darbo vietą ir sveikatos priežiūros vadybos paslaugas. Taip pat įsijungsite į įmonėje teikiamų pasiūlymų sistemą ir turėsite galimybes mokytis visą gyvenimą, dalyvaudami tobulinimosi ir tęstinio mokymo programose.

Kadangi darbas – dar ne viskas gyvenime, labai vertiname savo darbuotojų darnią darbo ir gyvenimo pusiausvyrą.

Kai tapsite HISTEEL darbuotoju, Jums bus patikėta įvairių užduočių sritis, už kurią būsite atsakingi, kurioje bus daug erdvės Jūsų idėjoms ir asmeniniam tobulėjimui. Struktūrizuotas ir dokumentais pagrįstas įtraukimas į darbą užtikrina optimalią pradžią mūsų įmonėje.

Profesinių ir žinių iš kitų sričių, reikalingų Jūsų veiklai HISTEEL‘e, įgysite įvairiuose mokymuose. Jūsų kolegos Lietuvoje ir Vokietijoje supažindins jus su įvairių sričių mokymais ir projektais.

Naujausi darbo pasiūlymai

Elektromechanikas

Štampuotojas

Pirkimų/pardavimų vadybininkas

Šaltkalvis

Mechanikas (mašinų techninės priežiūros ir remonto specialistas)

Vadovaujantis įrengimų ir įrangos (štampavimo automatųi) darbuotojas

Sandėlių logistikos darbuotojas


Mokymosi vietosTik dėl patogesnio skaitymo 

Kai skaitysite mūsų interneto svetainėje sąvoką „darbuotojas“, atminkite, kad visada turima mintyje ir darbuotoja bei kita lytis.
Ši sąvoka vartojama išimtinai dėl to, kad būtų patogiau skaityti, nemenkinant nei vienos asmenų grupės. Tikimės Jūsų supratimo.