Kokybės vadyba / kokybės užtikrinimas

Patikima kokybės vadyba mums yra savaime suprantamas dalykas. Čia sužinokite, ką darome, kad savo klientams iš įvairių sričių užtikrintume kuo geriausią produktų kokybę.


Įrenginiai ir procedūros

Gamybos kokybei užtikrinti naudojame ne tik tik mokymus, bet ir daug kitų įrengimo, bandymų, kontrolės bei analizės priemonių.

Tikriname sąrankų sandarumą, veikimą ir išsamumą, naudojame 2D ir 3D mašinas, optinio matavimo sistemą, bandomuosius įrenginius kiečiui ir paviršiui bei „CAQ-System Babtec“.

Sertifikatai

Turime sertifikatus pagal IATF 16949:2016, ISO 9001 ir ISO 14001.

Naujausius mūsų dokumentus rasite čia:

Aplinkosaugos politika

Be jau įdiegtos kokybės vadybos sistemos, aplinkosaugos požiūriu sąmoninga elgsena, išsami saugos politika bei „mokymosi visą gyvenimą“ maksima yra mūsų kokybės užtikrinimo kertiniai akmenys.

Mes tausojame naudojamus išteklius. Tvarus aplinkosaugos tikslų įgyvendinimas, pvz., atliekų kiekio, išmetamųjų teršalų, vandens ir energijos sunaudojimo mažinimas, mums yra aukščiausiais prioritetas. 

Saugos politika

Manome, kad išsami saugos politika ilgalaikėje perspektyvoje yra vienas kertinių gerai funkcionuojančios įmonės akmenų. Kasdien ugdomas kiekvieno darbuotojo sąmoningumas saugos klausimais, nes siekiame įtvirtinti ilgalaikio, patikimo, pasitikėjimą užtikrinantį saugumo lygį.

Be kitų HISTEEL saugos klausimu keliamų tikslų yra ir patikima IT sprendimų pagalba verslo procesuose, į technologiją, informaciją ir darbo procesus investuotos vertės išlaikymas bei apdorotos informacijos išsaugojimas

Narystės

HISTEEL yra „Baltic Automotive Components Cluster“ (BACC) narė-steigėja.

Daugiau informacijos rasite čia:

Į BACC interneto svetainę

 

HISTEEL yra Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacijos (LINPRA) narė.

Daugiau informacijos rasite čia:

Į LINPRA interneto svetainę:

 

Be to, esame Vokietijos užsienio prekybos ir pramonės rūmų Baltijos šalyse (vok. santrumpa – AHK) narė.

Čia pateikta daugiau informacijos:

Į AHK interneto svetainę:

Jetzt bewerben!
Wir suchen dich!

Attraktive Anreize für deine Karriere bei HEINRICHS: vielfältiges Aufgabengebiet, individuell ausgerichteter Arbeitsplatz, ausgewogenes Gesundheitsmanagement, betriebliches Vorschlagswesen und vieles mehr!

Jetzt bewerben