Teisinė informacija

UAB „HISTEEL“
Jonavos gatvė 68A
LT-44191 Kaunas

Atstovaujama vadovų:
Generalinis direktorius Dainius Volskis
Direktorius / įgaliotasis atstovas Ralf Meiworm

registruota VĮ Registrų centras Kauno filiale
Įmonės kodas: 110604391

Šie leidimo duomenys galioja ir šioms socialinių tinklų paskyroms:

„Facebook“: https://www.facebook.com/heinrichsgmbh/
„Instagram“: https://www.instagram.com/heinrichs_gmbh/ 
„LinkedIn“:

Kontaktai

Telefonas: +370 377 88560
El. paštas: info@histeel.lt

PVM mokėtojo kodas

LT106043917

Atsakingas už turinį pagal Valstybinės transliavimo sutarties (vok. santrumpa – RStV) 55 straipsnio 2 dalį.

Ralf Meiworm
Jonavos gatvė 68A
LT-44191 Kaunas

Ginčų sprendimas

Europos Komisija parengė elektroninę ginčių sprendimo platformą (EGS): https://ec.europa.eu/consumers/odr.
Mūsų el. pašto adresas pateiktas pirmiau, kartu su teisine informacija.

Mūsų el. pašto adresas pateiktas aukščiau, kartu su leidimo duomenimis. Nesame pasiruošę ar įsipareigoję dalyvauti vartotojų arbitražo tarybos teisminiuose ginčų nagrinėjimo procesuose.

Atsakomybė už turinį

Pagal Telekomunikacijų įstatymo 7 straipsnio 1 dalį, mes, kaip paslaugų teikėjai, prisiimame atsakomybę už turinį šioje svetainėje ir bendruosius įstatymus. Pagal Telekomunikacijų įstatymo 8–10 straipsnius mes, kaip paslaugų teikėjai, nesame įsipareigoję kontroliuoti ir/arba galbūt tirti kitų asmenų paskelbtą arba išsaugotą informaciją, kuri nurodo įstatymams prieštaraujančią veiklą.

Tai nekeičia įsipareigojimų dėl informacijos šalinimo ir naudojimo blokavimo pagal bendruosius įstatymus. Tačiau dėl to kylanti atsakomybė taikytina tik sužinojimo apie konkretų teisinį pažeidimą momento. Sužinoję apie atitinkamą teisinį pažeidimą, tokio pobūdžio turinį nedelsdami pašalinsime.

Atsakomybė už nuorodas

Mūsų pasiūlymuose teikiamos nuorodos į išorines trečiųjų šalių interneto svetaines, kurių turiniui neturime jokios įtakos. Todėl negalime prisiimti atsakomybės už šį svetimą turinį. Už svetainių, kurių rekomendacijos pateiktos, turinį atsako tik šių svetainių savininkai arba operatoriai. Svetainės, kurių nuorodos pateiktos, nuorodų teikimo momentu buvo patikrintos dėl galimų teisinių pažeidimų. Nuorodų teikimo momentu teisines nuostatas pažeidžiančio turinio aptikta nebuvo.

O kai nėra konkrečių įtarimų apie galimus teisinius pažeidimus, - nėra pagrindo nuolat tikrinti turinį. Sužinojus apie teisinius pažeidimus šios nuorodos bus nedelsiant pašalintos.

Autorių teisės

Interneto svetainėje pateikto turinio ir darbų autorių teisės saugomos. Draudžiama dauginti, redaguoti, platinti ir bet kokia forma naudoti(-s) pakeikta informacija daugiau, negu leidžiama pagal autorių teisių įstatymus, jei tam nebuvo gautas atitinkamo autoriaus arba operatoriaus sutikimas raštu. Medžiaga parsisiuntimui ir kopijos šioje svetainėje pateiktos tik naudojimui asmeniniais, o ne komerciniais tikslais.

Jeigu šioje interneto svetainėje pateiktą turinį parengė ne operatorius, buvo atsižvelgta į trečiųjų šalių autorių teises. Trečiųjų šalių turinys paženklinamas. Jei nepaisant to, pastebėtumėte autorių teisių pažeidimų, prašome mus apie tai informuoti. Sužinojus apie teisinius pažeidimus, toks turinys bus nedelsiant pašalintas.

Nuotraukų autorystė

Fotografas Björn Lülf
„Pixabay“

Interneto svetainę kūrė: reklamos agentūra „netzpepper“