Kontaktiniai asmenys

Ralf Meiworm

Generalinis direktorius

El. paštas: r.meiworm@histeel.lt
Tel.: +370 37 788574
Kalbos: vokiečių, anglų

Dainius Volskis

Direktorius

El. paštas: d.volskis@histeel.lt<br/> Tel.: +370 37 788575<br/> Kalbos: lietuvių, vokiečių, anglų

Renatas Akunevičius

Gamybos meistras

El. paštas: r.akunevicius@histeel.lt<br/> Tel.: +370 37 788590<br/> Kalbos: lietuvių, rusų

Gintaras Petkevičius

Suvirinimo skyriaus meistras

El. paštas: g.petkevicius@histeel.lt<br/> Tel.: +370 37 788595<br/> Kalbos: lietuvių

Algirdas Gedminas

Mašinų techninės priežiūros ir remonto skyriaus vyr. mechanikas

El. paštas: a.gedminas@histeel.lt<br/> Tel.: +370 37 788591<br/> Kalbos: lietuvių, anglų, lenkų, rusų

Markus Nitze

Įgaliotas kokybės vadovas

El. paštas: m.nitze@histeel.lt<br/> Tel.: +370 37 788572<br/> Kalbos: vokiečių, anglų

Evaldas Kuodaitis

Vykdantysis atstovas kokybei

El. paštas: e.kuodaitis@histeel.lt<br/> Tel.: +370 37 788560<br/> Kalbos: lietuvių, vokiečių

Inga Šimonienė

Gamybos vadovė

El. paštas: i.simoniene@histeel.lt<br/> Tel.: +370 37 788577<br/> Kalbos: lietuvių, vokiečių

Arnas Borkertas

Įrangos gamybos baro ir projektų vadovas

El. paštas: a.borkertas@histeel.lt<br/> Tel.: +370 37 788579<br/> Kalbos: lietuvių, vokiečių

Tautvydas Daugirdas

Projektų koordinatorius

El. paštas: t.daugirdas@histeel.lt<br/> Tel.: +370 37 788583<br/> Kalbos: lietuvių, anglų

Liudmila Valinčiene

Pardavimų vadovė

El. paštas: l.valinciene@histeel.lt<br/> Tel.: +370 37 788561<br/> Kalbos: lietuvių, vokiečių, anglų. rusų

Aušra Kleiziene

Finansų skyriaus vadovė

El. paštas: a.kleiziene@histeel.lt
Tel.: +370 37 788567
Kalbos: lietuvių

Eglė Vasiliauskė

Personalo vadovė

El. paštas: e.vasiliauske@histeel.lt
Tel.: +370 37 788565
Kalbos: lietuvių, anglų

Aušra Morkūnaitė

Logistikos vadybininkė

El. paštas: a.morkunaite@histeel.lt<br/> Tel.: +370 37 788563<br/> Kalbos: lietuvių, vokiečių, anglų

Rasa Čičinskaitė

Pirkimų - logistikos vadybininkė

El. paštas: r.cicinskaite@histeel.lt<br/> Tel.: +370 37 788588<br/> Kalbos: lietuvių, vokiečių, anglų. rusų