Kontaktiniai asmenys

Dainius Volskis

Generalinis direktorius

El. paštas: d.volskis@histeel.lt

Tel.: +370 37 788575

Kalbos: lietuvių, vokiečių, anglų

Ralf Meiworm

Direktorius

El. paštas: r.meiworm@histeel.lt
Tel.: +370 37 788574
Kalbos: vokiečių, anglų

Inga Šimonienė

Gamybos vadovė

El. paštas: i.simoniene@histeel.lt
Tel.: +370 37 788577
Kalbos: lietuvių, vokiečių

Tautvydas Daugirdas

Įrangos gamybos baro ir projektų vadovas

El. paštas: t.daugirdas@histeel.lt
Tel.: +370 37 788583
Kalbos: lietuvių, anglų

Liudmila Valinčiene

Pardavimų vadovė

El. paštas: l.valinciene@histeel.lt
Tel.: +370 37 788561
Kalbos: lietuvių, vokiečių, anglų. rusų

Evaldas Kuodaitis

Įgaliotas kokybės vadovas

El. paštas: e.kuodaitis@histeel.lt
Tel.: +370 37 788560
Kalbos: lietuvių, vokiečių

Rasa Čičinskaitė

Pirkimų - logistikos vadybininkė

El. paštas: r.cicinskaite@histeel.lt
Tel.: +370 37 788588
Kalbos: lietuvių, vokiečių, anglų. rusų

Aušra Morkūnaitė

Logistikos vadybininkė

El. paštas: a.morkunaite@histeel.lt
Tel.: +370 37 788563
Kalbos: lietuvių, vokiečių, anglų

Eglė Vasiliauskė

Logistikos vadybininkė

El. paštas: e.vasiliauske@histeel.lt
Tel.: +370 37 270992
Kalbos: lietuvių, anglų

Aušra Kleiziene

Finansų skyriaus vadovė

El. paštas: a.kleiziene@histeel.lt
Tel.: +370 37 788567
Kalbos: lietuvių

Renatas Akunevičius

Gamybos meistras

El. paštas: r.akunevicius@histeel.lt
Tel.: +370 37 788590
Kalbos: lietuvių, rusų

Algirdas Gedminas

Mašinų techninės priežiūros ir remonto skyriaus vyr. mechanikas

El. paštas: a.gedminas@histeel.lt
Tel.: +370 37 788591
Kalbos: lietuvių, anglų, lenkų, rusų

Gintaras Petkevičius

Suvirinimo skyriaus meistras

El. paštas: g.petkevicius@histeel.lt
Tel.: +370 37 788595
Kalbos: lietuvių

Edita Dikčiuvienė

Personalo vadovė

E-mail: e.dikciuviene@histeel.lt

Tel.: +370 37 788565

Language: Lithuanian, English