Planavimas, projektavimas ir konstravimas

Reikia toliau tobulinti produktą? Naujoviškas produktas? Taikomos naujos technologijos? Kad ir kokią idėją turėtumėte: Mūsų kompetentinga, kūrybinga ir patyrusi komanda Jūsų viziją pavers konkrečiais sprendimais.

Lietuvos projektavimo skyriaus inžinieriai ir technikai Kaune ranka rankon dirba šioje srityje – taip pat ir mažindami sąnaudas arba detalių svorį.


Įgyvendinimo galimybių vertinimas

Nesate tikri, ar Jūsų planus įmanoma įgyvendinti? Pasitelkę sukauptas žinias, susijusias su tam tikra pramonės šaka bei šalies ypatumais, mūsų darbuotojai atlieka konkretų įgyvendinimo galimybių vertinimą. HISTEEL planuoja, projektuoja ir konstruoja tik garantuotai pagaminamus ir veiksmingus produktus.

Technologijų simuliacija

Dar projektavimo etape naudodami šiuolaikines CAD ir FEM sistemas simuliuojame formavimo technologijas, skirtas komponentų, kėbulų bei važiuoklių gamybai. Precizišką tikslumą išgauname naudodami įprastinius jutiklinės matavimo technikos matavimo metodus.

Taip galima kuo anksčiau virtualiai pavaizduoti būsimą serijinį procesą ir, laikantis aukščiausių kokybės standartų, optimizuoti gamybos sąnaudas.

Konstravimas bendradarbiaujant

Norėtumėte mūsų pagalbos konstravimo darbuose, nes dabar neturite laiko arba pajėgumų? Džiaugsimės galėdami perimti iš Jūsų konstravimo darbus arba išsamiai juos patikrinsime ir pateiksime savo vertinimą. Pasitarkite su mumis.

Prototipų gamyba

Gamindami prototipus patikrinsime projekto ir konstrukcijos rezultatus ir, atlikę išsamius bandymus, išsiaiškinsime, ar detalė ir konstrukcija atitinka lūkesčius.

Šiam tikslui naudojame įprastinius jutiklinius matavimo metodus, o serijinius reikalavimus atitinkančias bandomąsias detales vertina mūsų darbuotojai, dirbantys konstravimo, įrankių gamybos bei detalių gamybos srityse.

Pranašumų apžvalga

  • Viskas po vienu stogu: Nuo konstrukcijos iki techninių skaičiavimų bei įrankių gamybos
  • Tik Jums priskirtas kontaktinis asmuo
  • Optimaliausiais sprendimo būdais geriausiai suderinti ir veiksmingi procesai
  • Lydėsime visų procesų metu – nuo pirminės idėjos iki serijinės Jūsų produkto gamybos

Konstrukcijų technologijos

  • SolidWorks 2019
  • DraftSight 2018
  • Logopress3 2017
  • Mastercam 2019