HISTEEL – daugiau negu tikitės 

HISTEEL yra viena pirmaujančių metalo apdirbimo įmonių Baltijos šalyse. Mūsų sėkmės receptas: Įtikiname rezultatais. Visais atžvilgiais. Šiuo metu pagal ISO standartą gaminame 850 skirtingų detalių serijomis nuo 1 000 iki 500 000 vienetų per metus.

Aktyviai siekiame tvarumo atsakingai naudodami išteklius ir saugodami aplinką. 

Užtikrintai laikomės tarptautinių standartų naudodami moderniausią IT, gamybos ir ryšio technologiją. Ne išimtis ir logistikos sritis: Tiekiame visame pasaulyje. O visoje ES - kaip įgaliotasis ekonominės veiklos vykdytojas - taikome, kaip suprantama, supaprastintą procedūrą.

Akivaizdu: Tikrai verta susipažinti su HISTEEL. Dėl užsakomosios gamybos. Taip pat kaip su nauju darbdaviu.HISTEEL skaičiai ir faktai

850
Platus įvairių pramonės šakų komponentų asortimentas

10,5 mln. €
Metinė apyvarta ir 26 % augimas 2018 metais rodo mūsų dinamišką vystymąsi 

120
Darbuotojų užtikrina aukščiausią visų produktų kokybę

Pirmaujantis 
Klientai iš visos Europos vertina mūsų konkurencingumą


Gaisrinės saugos mokymai įmonėje vykdomi, remiantis LR Priešgaisrinės saugos įstatymo 11 straipsnio 3 dalies 6 punktu, kurie nustato, kad įmonių vadovai- kas 3 metai, turi organizuoti visų savo darbuotojų mokymą ir atestavimą priešgaisrinės saugos klausimais.

 

Remiantis šiuo įstatymu įmonėje daliai darbuotojų 2020-10-16 buvo pravesti Gaisrinės saugos mokymai.

Read more

2020m. liepos 1 d. abu vadovai Dainius Volskis ir Ralf Meiworm pasikeitė pozicijomis: pirmuoju vadovu tapo Dainius Volskis (generalinis direktorius), o Ralf Meiworm - antruoju (direktorius). Kadangi pagal Lietuvos įstatymus pripažįstamas tik pilnai įgaliotas direktorius, tokiu būdu sutrumpinamas oficialiųjų veiksmų kelias.

Užduočių pasiskirstymas tarp vadovų nesikeičia: ponas Meiworm kaip antrasis vadovas ir prokuristas - ir toliau vykdys savo ankstesnes pareigas.

 

Read more

ĮSA -tvarumo tema vis dar didžiausias įmonės HISTEEL prioritetas.

Read more

Nuo šių metų pradžios įmonėje HISTEEL pradėjo dirbti LEAN koordinatorė Ieva Markūnienė. Ji atsakinga už LEAN ir 5S sistemos sukūrimą ir įgyvendinimą. Nepaisant sudėtingo koronos laikotarpio matomi jos darbo sėkmingi rezultatai.

Read more

2019-ieji sėkmingai užbaigti. Palyginus su 2018 metų tendencija, įmonės HISTEEL apyvarta dar kartą paaugo, todėl 2020 m. HISTEEL pasitiko puikiai pasiruošus.

Read more

Vasario mėnesio pabaigoje kokybės skyriaus darbuotojai dalyvavo Kokybės Valdymo Sistemos pagal IATF16949:2016 auditoriaus kvalifikacijos įgijimo mokymuose, kuriuos organizavo TÜV Süd Akademie. Sėkmingai išlaikius egzaminus darbuotojai gavo sertifikatus, suteikiančius teisę vykdyti vidinius (bei tiekėjų įmonių) kokybės sistemų auditus pagal IATF 16949:2016 standartą.

Read more